Witam na stronie

Czwartek, Pazdziernik 07, 2021 10:10 AM Posted by busy.mielec.pl

EMEX MIELEC ROZKŁAD JAZDY






Promocja!!!


Mielec - Połaniec - Staszów - Bogoria - Iwaniska - Opatów - Ostrowiec Świętokrzyski - Radom - Warszawa

(1) (1-7) (1,7) (5,7)
Mielec, Dworzec Autobusowy, ul. Jagiellończyka 7, Stanowisko 1 - 06:30 11:00 16:00
Połaniec, Dworzec Autobusowy, Galeria Połaniecka - 07:00 11:30 16:30
Staszów, Rynek - 07:20 11:50 16:50
Bogoria, Rynek 01 - 07:35 12:05 17:05
Iwaniska, Zajezdnia - 07:45 12:15 17:15
Opatów, ul. Kościuszki 01. - 08:00 12:30 17:30
Ostrowiec Świętokrzyski, Przystanek ul. Żabia 02, przy Media Expert - 08:15 12:45 17:45
Radom, Warszawska Rondo - 09:25 13:55 18:55
Warszawa, Dworzec Warszawa Zachodnia
Al. Jerozolimskie
- 10:45 15:15 20:15





Warszawa - Radom - Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - Iwaniska - Bogoria - Staszów - Połaniec - Mielec

(1-7) (1-7)
Warszawa, Dworzec Warszawa Zachodnia
Al. Jerozolimskie, Stanowisko 07, Płyta Główna
- 12:40 16:40 21:45 (5,7)
Radom, Warszawska Rondo 09 - 14:00 18:00 23:05 (5,7)
Ostrowiec Świętokrzyski, Przytanek 01, ul. Żabia, przy stacji paliw. 15:10 19:10 00:15 (6,1)
Opatów, Ul. Kościuszki 02 CPN - 15:25 19:25 00:30 (6,1)
Iwaniska, Zajezdnia - 15:40 19:40 00:45 (6,1)
Bogoria, Rynek 02 - 15:50 19:50 00:55 (6,1)
Staszów, Rynek - 16:05 20:05 01:20 (6,1)
Połaniec, Dworzec Autobusowy, Galeria Połaniecka - 16:25 20:25 01:30 (6,1)
Mielec, Dworzec Autobusowy - 16:55 20:55 02:00 (6,1)

PROMOCJA!!!

LEGENDA:
1 - kursuje w poniedziałki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
1-7 - kursuje cały tydzień

UWAGA:




 


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.